Hastane İlaçlama | Fumigasyon, Böcek Haşere İlaçlama, Gemi İlaçlama

Hastane İlaçlama

hastane-ilaclama

Hastane İlaçlama Firmaları

Hastaneler sağlığımızı emanet ettiğimiz ve bazen de bozulan sağlığımızın düzelmesi için başvurduğumuz sağlık kuruluşlarıdır. Hastanelerin temizlik açısından özellikle son derece dikkatli ve özenli bulunması gerekmektedir. Hastanelerin ilaçlanmasında ilaçlama şirketimiz ve biz çok dikkatli ve net bir şekilde ifade ediyoruz ki, son derece duyarlı olduğumuzun yanında, sağlık bakanlığının onayladığı ilaçlar ve dezenfektan malzemelerini en etkili ve en üst seviyede olanları ile çalışarak bu sağlık kuruluşlarını yaşanılabilir ve sağlığımızı emanet edebileceğimiz bir şekle girmesini sağlıyoruz.

Hastane İlaçlama konusunda uzman olan ekibimiz, hastanelerin ilaçlanması ve dezenfekte edilmesi huşunda özel bir ilgi göstermektedir. Hastaneler sağlığımız açısından büyük risk altında bulunmaktadır. Özellikle ameliyathane, yoğun bakım ve yeni doğan ünitelerini olduğu bu sağlık kuruluşlarının yılda birden çok kereler ilaçlanması ve bu işleme devam edilmesi gerekmektedir. Hastanelerin ilaçlanması, birçok sağlık sorununun giderilmesinde yardımcı olur. Sağlığı bozulan insanların iyileşmek için gittikleri hastanelerde mikrop kapmaları ve böcek haşere fare vb. canlılardan gelecek tehlikelerden korunmaları gerekmektedir.

Hastane İlaçlama konusunda oluşturulan ekibimiz; gerek sağlık teknisyenlerimiz, gerek kimya labaratuvarlarımız biriminde hizmet gösteren çalışanlarımız gerekse temizlik timlerimiz işbirliği içinde öncelikle hastanenin temizlenmesi gereken ve temizlenecek yerlerini belirliyor, kimya uzmanlarımız belirlenen yerlerde nasıl ve ne tür bir ilaçlama uygulanacağını tespit ediyor, sonrasında belirtilen gün ve tarihte, belirtilen süre boyunca ilaçlama işlemine geçiliyor. Temizlik timlerimizin yaptığı ilaçlama sonrasında belirtilen gün yada saat kadar ilaçlamanın yapıldığı alana girilmiyor, sonrasın bu alan iyice havalandırılarak, çalışanların ve hastanenin olması gerektiği gibi gündelik hayatına geri dönülmesi sağlanıyor.

Hastane İlaçlama Şirketleri

Hastane İlaçlama servisimiz ve buna bağlı ilaçlama timlerimiz, hastane odaları, labaratuvar, ameliyathane, yoğun bakım ve yeni doğan ünitesi gibi hayati önem ve risk taşıyan bulunduğu ortama giderek, en elverişli ilaçlama teknikleri ile ilaçlama işlemine başlamaktadırlar.

Yapılan uygulama ve işlemlerde kullanılan malzemelerin en kalitelileri kullanılır. Bu malzemelerin insan sağlığına herhangi bir zararı dokunmayan, içerdiği kimyasal maddelerin bedensel rahatsızlıklara sebep olmayacak ölçüde kullanılmasına özen gösterilmelidir. İlaçlama Servisimiz bu konuda gerek sağlık Bakanlığından onaylı ve ilgili sağlık kuruluşlarından reçeteli ilaçlarımızla üretim yerlerinizin temizliği konusunda oldukça hassas ve sağduyulu olarak çalışmalarını devam ettirmektedirler.

İlaçlama Tekniklerimizin başında Sağlık Bakanlığının tüzük ve yönetmeliklerine uygun standartlarda ve yapıda kaliteli malzemeler kullanmamız gelmektedir. Bunun yanında kullandığımız malzemeler hastaneler gibiözel mekanlar için ciddi olarak hazırlanmakta, bu ilaçlama sonucunda herhangi bir zararlı canlı, haşere ya da böcek türü kalmamaktadır.

Hastane İlaçlama Fiyatları

Hastane İlaçlama tekniklerimiz ve ilaçlama malzemelerimiz ile ekibimiz en etkili ilaç ve dezenfektanlarımızla sağlıklı yaşayabilmeniz için bulunduğunuz ortamdan ve hastanelerden bu canlıları tamamen çıkarıyor ve bir daha gelmemeleri için gerekli uygulamalarımızı yapıyoruz.

Hastaneler gibi ciddi ve önem taşıyan sağlık kuruluşlarımızda böcek oluşumunun olabileceği kısımları inceleyen uzman ekibimiz, nerelerin, hangi dozda ve ne kadar ilaçlanması gerektiğinin tespitini yaparak, ilaçlama timine bildiriyor; ilaçlama timlerimiz uzmanlarımız tarafından belirtilen yerlerin ilaçlamasını yapıyorlar, bu aşamada öncelikle bulunan yerin kontrolünü sağlayan sağlık ve inceleme ekibimiz, ilaçlanacak hastaneninin nasıl ve ne tür bir ilaca ihtiyaç duyacağını, sonrasında var olan canlıların nasıl bir ilaçla yok edileceğini belirliyor; sonrasında ise ilaçlama timlerimiz ve Hastane İlaçlama uzmanlarımızın belirledikleri yerleri, belirlenen ölçüde ilaçlama işlemine başlarlar… Kene ve pire gibi böcekler ölümcül hastalıklara yol açabildikleri için bu konuda özellikle dikkatli olunmalıdır.

Bazı İlaçlama Hizmet Alanlarımız

Firmamızdan otel ilaçlama , fabrika ilaçlama , bina ilaçlama , hastane ilaçlama , bahçe ilaçlama , pastane ilaçlama , apartman ilaçlama , gemi ilaçlama , market ilaçlama , okul ilaçlama , fırın ilaçlama , lokanta ilaçlama , ev ilaçlama ve tüm  ilaçlama konularında destek alabilirsiniz.Firmamızdan böcek ilaçlama , haşere ilaçlama , fumigasyon , dezenfeksiyon ve tüm ilaçlama konularında ilaçlama fiyatları alabilirsiniz.Türkiyenin  en iyi böcek ilaçlama firmaları ve ilaçlama şirketleri konusunda en başta gelmekteyiz.Firmamızdan 7 gün 24 saat böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama gibi konularda yada diğer tüm ilaçlama konularında destek ve bilgi alabilir ayrıca sektörde kesin çözüm sunan ve garantili iş yapan firma olarak sağlık bakanlığından onaylı ve ilaçlama fiyatları konusunda en cazip firma olarak hizmetinizdeyiz.

 

Tagged with: , , , , , , , , , , ,
Posted in Genel

Bir Cevap Yazın