Market İlaçlama | Fumigasyon, Böcek Haşere İlaçlama, Gemi İlaçlama

Market İlaçlama

market-ilaclama

Market İlaçlama Firmaları

Marketler üreticilerin tüketicilerin arz ve taleplerine uygun bir şekilde üretilen malların müşterilerin beğeni ve ilgisine sunulduğu satış hizmeti sunulan alış veriş mekanlarıdır. Marketlerde uyulması gereken insan sağlığının önemi açısından bazı kurallar vardır.Market girişinin düzen ve temizliği, Mağaza camlarının ve giriş etrafının temizliği, Varsa bahçe ya da saksı çiçeklerinin günlük bakımının yapılmış olması, Giriş paspası, yangın söndürücü, açık-kapalı levhası ve benzeri ekipmanların yerli yerinde ve temiz olması vb önemli noktalara dikkat edilmelidir. Tüm bunların dışında marketlerde satılan ve gıda özelliği taşıyan yiyeceklerin; meyve-sebzenin temiz, taze ve son kullanım tarihlerinin kontrolü yapılmalıdır. Son kullanma tarihleri geçen ürüler, bayatlar ve bu oluşumun sonucunda parazitlenmeler ve kurtlanmalar oluşur. Bu durum devam ettiği ve dikkat edilmediği takdirde, böcek , haşere ve fare oluşumuna kapı açılmış olur.

Marketlerde oluşan böceklenme ve fare yuvalaması için Market İlaçlama Servisimiz her konuda ciddiyetle çalışarak, böceklenme, haşere ve fare yuvalamasının önüne geçmekte, oluşan bu durumdan kurtulmak için gerekli dezenfekte işlemini başarı ile gerçekleştirmektedir. Market İlaçlama işlemlerimizi Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç ve temizlik maddeleri ile gerçekleştirmekteyiz… Uyguladığımız işlemler ve uygulamalar sonucunda market, bakkal gibi halka satış sunan alışveriş dükkanları temiz, güvenilir ve insanların gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilecekleri mekanlara dönüşmektedir.

Market İlaçlama Fiyatları

Market İlaçlama servisimiz ve buna bağlı ilaçlama timlerimiz, marketin bulunduğu ortama giderek, lavabo ve tuvaletlerden elverişli ilaçlama teknikleri ile ilaçlama işlemine başlamaktadır.

Yapılan uygulama ve işlemlerde malzemelerin en kalitelileri kullanılır. Bu malzemelerin insan sağlığına herhangi bir zararı dokunmayan, içerdiği kimyasal maddelerin bedensel rahatsızlıklara sebep olmayacak ölçüde kullanılmasına özen gösterilmelidir. İlaçlama Servisimiz bu konuda gerek sağlık Bakanlığından onaylı ve ilgili sağlık kuruluşlarından reçeteli ilaçlarımızla üretim yerlerinizin temizliği konusunda oldukça hassas ve sağduyulu olarak çalışmalarını devam ettirmektedirler.

İlaçlama Tekniklerimizin başında Sağlık Bakanlığının tüzük ve yönetmeliklerine uygun standartlarda ve yapıda kaliteli malzemeler kullanmamız gelmektedir. Bunun yanında kullandığımız malzemeler marketler için özel olarak hazırlanmakta, bu ilaçlama sonucunda herhangi bir zararlı canlı, haşere ya da böcek türü kalmamaktadır.

Market İlaçlama Şirketleri

Market İlaçlama tekniklerimiz ve ilaçlama malzemelerimiz ile ekibimiz en etkili ilaç ve dezenfektanlarımızla sağlıklı yaşayabilmeniz için bulunduğunuz ortamdan, alışveriş yaptığınız market ve bakkallardan bu canlıları tamamen çıkarıyor ve bir daha gelmemeleri için gerekli uygulamalarımızı yapıyoruz.

Marketlerde ve bakkallarda fare, haşere, mikrop, parazit ve böcek oluşunun olabileceği kısımları inceleyen uzman ekibimiz, nerelerin, hangi dozda ve ne kadar ilaçlanması gerektiğinin tespitini yaparak, ilaçlama timine bildiriyor; ilaçlama timlerimiz uzmanlarımız tarafından belirtilen yerlerin ilaçlamasını yapıyorlar, bu aşamada öncelikle bulunan yerin kontrolünü sağlayan sağlık ve inceleme ekibimiz ve Market İlaçlama uzmanlarımız ilaçlanacak marketin nasıl ve ne tür bir ilaca ihtiyaç duyacağını, sonrasında var olan canlıların nasıl bir ilaçla yok edileceğini belirliyor; sonrasında ise ilaçlama timlerimiz uzmanlarımızın belirledikleri yerleri, belirlenen ölçüde ilaçlama işlemine başlarlar…
Firmamızdan otel ilaçlama , fabrika ilaçlama , bina ilaçlama , hastane ilaçlama , bahçe ilaçlama , pastane ilaçlama , apartman ilaçlama , gemi ilaçlama , market ilaçlama , okul ilaçlama , fırın ilaçlama , lokanta ilaçlama , ev ilaçlama ve tüm  ilaçlama konularında destek alabilirsiniz.Firmamızdan böcek ilaçlama , haşere ilaçlama , fumigasyon , dezenfeksiyon ve tüm ilaçlama konularında ilaçlama fiyatları alabilirsiniz.Türkiyenin  en iyi böcek ilaçlama firmaları ve ilaçlama şirketleri konusunda en başta gelmekteyiz.Firmamızdan 7 gün 24 saat böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama gibi konularda yada diğer tüm ilaçlama konularında destek ve bilgi alabilir ayrıca sektörde kesin çözüm sunan ve garantili iş yapan firma olarak sağlık bakanlığından onaylı ve ilaçlama fiyatları konusunda en cazip firma olarak hizmetinizdeyiz.

 

Tagged with: , , , , , , , , , ,
Posted in Genel

Bir Cevap Yazın