Otel İlaçlama | Fumigasyon, Böcek Haşere İlaçlama, Gemi İlaçlama

Otel İlaçlama

otel-ilaclama

Otel İlaçlaması

İlaçlama sektöründe en çok tercih edilen uygulamanın başında Otel İlaçlama gelmektedir.Otellerin ilaçlanması sanıldığının aksine oldukça önemli bir konudur. Seyahat halinde olan ve sık seyahat eden kimselerin kaldıkları otellerde kullandıkları malzemeler, havlular, çarşaflar, tabak, çatal vb gibi temiz ve sağlıklı olması gereken eşyaların sürekli ve temiz olması açısından bu eşyalara nüfuz eden ve bu eşyaların içlerine gizlenen, içlerinde ve etraflarında gezinen canlı, parazit ve fare gibi canlıları bulunan ortamdan uzaklaştırmak için İlaçlama servisi ‘miz insan sağlığına uygun malzemelerini özenle kullanarak yok etmektedirler.

Otel ilaçlama servisimiz öncelikle oteli ve otelin odalarını kontrol ederek hangi kısımların ne kadar süre ile ilaçlanması gerektiği konusunda anlaştıktan sonra, temizlik, ilaçlama ve dezenfektan işlemine başlarlar. Böcek İlaçlama esnasında otelde ilaçlama ekibimizin dışında kimsenin kalmamasına özen gösterilmektedir… Otele yerleşen müşterilerin ve otelde sürekli kalan çalışanların sağlıksal sorunlarla karşılaşmamaları için kullanılan ilaçların kalitesi TSE standartlarında olup, insan sağlığını etkileyebilecek herhangi bir olumsuz durum içermemektedir.

Otel İlaçlama Şirketi

Otel mutfaklarının, otel odalarının ve gerekirse otel garajının temizliğini sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla yapıyoruz.

Yapılan uygulama ve işlemlerde kullanılan malzemelerin en kaliteli, insan sağlığına herhangi bir zararı dokunmayan, içerdiği kimyasal maddelerin bedensel rahatsızlıklara sebep olmayacak ölçüde kullanılmasına özen gösterilmelidir. Otel İlaçlama Servisimiz, bu konuda gerek sağlık Bakanlığından onaylı ve ilgili sağlık kuruluşlarından reçeteli ilaçlarımızla insan sağlığı için en doğru olanı seçiyor, en uygun zaman ve en doğru yolla otellerin temizlenmesine yardımcı oluyoruz…

Otel İlaçlama Firması

Otel İlaçlama tekniklerimizden en önemlisi, ilaçlama yapılacak otelin standartların en üstünde malzemelerle temizlenmesidir. Oteller birden fazla insana ev sahipliği yapan toplu yaşam yerleridir. Bu sebepten dolayı, otellerin ilaçlanması için Otel İlaçlama ekibimiz öncelikle otellerin her bir odasını ayrı ayrı inceliyor, sonrasında yapılacak olan işlemlerin ve ilaçlanmaya başlanacak olan yerlerin listesine göre uygulaması işlemine başlıyor. İlaçlama esnasında dezenfekte yapılacak olan yerde ilaçlama ekibimizin dışında hiçbir otel çalışanı yada otel müşterisinin kalmamasına özen gösteren ekibimiz ilaçlama işlemi sonlanıncaya kadar işlerini yapıyor, sonrasında ilaçlamanın ve ilacın durumuna göre otele belirli bir süre girilmemesini özellikle belirtiyorlar.

Otelin ilaçlaması bittikten sonra, belirlenen zamanın sona ermesinin ardından kullanılacak olan malzemelerin yeniden yıkanması özellikle belirtiliyor. Çünkü kullanılan dezenfektan ilaçlarının otelin eşyalarına nüfuz etmesi yapılan ilaçlama sırasında kaçınılmaz bir durumdur. Dolayısı ile otelde kullanılan malzemelerin yeniden yıkanması oldukça önemli ve elzem bir konudur.

Firmamızdan otel ilaçlama , fabrika ilaçlama , bina ilaçlama , hastane ilaçlama , bahçe ilaçlama , pastane ilaçlama , apartman ilaçlama , gemi ilaçlama , market ilaçlama , okul ilaçlama , fırın ilaçlama , lokanta ilaçlama , ev ilaçlama ve tüm  ilaçlama konularında destek alabilirsiniz.Firmamızdan böcek ilaçlama , haşere ilaçlama , fumigasyon , dezenfeksiyon ve tüm ilaçlama konularında ilaçlama fiyatları alabilirsiniz.Türkiyenin  en iyi böcek ilaçlama firmaları ve ilaçlama şirketleri konusunda en başta gelmekteyiz.Firmamızdan 7 gün 24 saat böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama gibi konularda yada diğer tüm ilaçlama konularında destek ve bilgi alabilir ayrıca sektörde kesin çözüm sunan ve garantili iş yapan firma olarak sağlık bakanlığından onaylı ve ilaçlama fiyatları konusunda en cazip firma olarak hizmetinizdeyiz.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Genel

Bir Cevap Yazın