MİSYON & VİZYON

VİZYON

Kurucumuzun düşüncesi: ” Topluma faydalı mıyız? ”

Bizler, yaşadığımız ve çalıştığımız dünyamızda, daha iyi bir yaşam sunmak istiyoruz.

Kurumsal değerlerimiz liderlik, dürüstlük, uyum, esneklik, etkinlik, verimlilik.

MİSYON

Firmamız, İnsan ve Çevre Sağlığı için oldukça önem taşıyan koruma, kontrol ve mücadele konusunda bugüne kadar alışıla gelmiş ilaçlama yöntemleri yerine bilgi, gözlem, ekipman, raporlama ile ilaçlamadan oluşan ve en son teknolojiyi kullanan önleyici entegre bir sistemi( turqpest entegre zararlı yönetim programı) profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulamaktadır.
Firmamız, uygulamadaki bu farklı yaklaşımı sayesinde, eğitimli ve uzman personeliyle yaşam alanlarında, hastane, otel, banka, restaurant, süpermarket, gıda ve gıda katkı maddelerinin üretildiği, satıldığı, depolandığı ve her türlü toplu tüketimin yapıldığı iş yerleri ve fabrikaların haşere ve zararlılardan arındırılmasını, uzun süre koruma ve kontrolunü sağlamaktadır.

Aynı zamanda sulak alanların korunması ve yönetimi konusunda da hizmet veren EMA turqpest yurt dışından ithal ettiği özel amfibik sulak alan taşıtı ve su botları ile su yolları ,sulak araziler, bataklıklar,su sporlarının yapıldığı alanlar, göl ve göletler,su kanalları ve içme suyu kaynakları bakımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Yaşadığımız dünyayı,içinde bulunduğumuz çevreyi korumak ve daha iyi yaşam sağlamak için dünyanın çözümlerini müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Daha iyi bir gelecek için daha iyi bir yaşam sunmak istiyoruz.

ÖNCEKİ SAYFA