Tarihi, Ekonomik Önemi olan Materyaller ve Sanat Eserleri açısından Pest Kontrol yani Zararlı Kontrolü çok büyük önem arz etmektedir.

Öncelikle bu materyallerin bu zararlılardan korunması için tedbirler alınması gerekir.  Bu yöntemlere kısaca Koruyucu Yöntemler diyebiliriz.

İkinci olarak, eğer bulaşma ve zarar varsa çeşitli mücadele yöntemleri ile onların ortamdan uzaklaştırılmaları  yani materyalin tedavi edilmesi sağlanmalıdır. Bunu  yaparken  Zararlının verdiği tahribat bakımından ortamın Risk Değeri çok önemlidir. Yani zararlının daha fazla bulunmayı tercih ettiği beslenme imkanı bulduğu alanları kontrol altına alıp bu yerlerin İzolasyon  şartlarını oluşturmak gerekir. Daha sonra bu ortama çeşitli sebeplerden tekrar bulaşsa dahi o ortamda hayatını sürdürüp üreme yapabilecek şartları ortadan kaldırmak gerekir. Buna dönük siz sayın İş ortağımıza ve göstereceğiniz elemanlarınıza gerekli bilgiler ve eğitimler verilerek müşterimizin bilgi seviyeleri güncel tutulacaktır. Bulaşma  riski yüksek olan yerler Fizibilite edilerek buralarda çalışan kişilerin ve varsa ziyaretçilerin  uyması gereken kurallar belirlenip gerekirse ikaz tabelaları  oluşturulur. İş ortağımızın özelliğine göre öneriler daha detaylandırılıp bilgilendirme ona göre yapılmaktadır.

Firmamız Dünyada , Avrupa Birliği, ABD ve Kanada’da uygulanan  kabul gören yöntemleri güncel olarak takip edilmekte aynı yöntemleri  Sektöre öncülük ederek uygulamaktadır.

Hizmetimiz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliği, Tarım Bakanlığının İlgili Yönetmelikleri, Uluslararası Gıda Koruma ve Hijyen Örgütü’nün AIB FOOD SAFETY & HYGIENE, Dünya Sağlık Teşkilatı’nın (WHO) ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi HACCP, BRC ve ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi  kriterleri doğrultusunda hazırlanan “Zararlı Entegre Yönetim Esasları”  na göre verilmektedir.

NİÇİN FAMA İLAÇ İLAÇLAMA TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ?

HIZLI, EKONOMİK GÜVENİLİR, ÇEVRECİ, GARANTİLİ, UZMAN ve PROFESYONEL İLAÇLAMA, FUMİGASYON HİZMETİNİ KALİTELİ BİR ŞEKİLDE SUNDUĞU İÇİN.