HAKKIMIZDA

Fama İlaçlama Fumigasyon olarak , 2009 dan beri ilaçlama sektörün ‘de müşterilerimize en iyi hizmeti vererek piyasada güvenilir ve başarılı bir ilaçlama firması olduk. Kadrosunda başarılı çalışma arkadaşları ile piyasada yapmış olduğu tüm işlerde sürekli adından söz ettiren Fama İlaçlama Fumigasyon her yaptığı işi referans bilerek kalitesinden asla ödün vermemektedir.Türkiye üzerinde yetkili ilaçlama şirketi yok denecek kadar az ve diğer kurumların da yapmış oldukları bilgisiz belgesiz tüm işler piyasada ilaçlama sektörünü ayağa düşürür hale getirmiştir.

Sektörde hizmet verdiği alanlar olarak başlıca ilaçlama , haşere ilaçlama , böcek ilaçlama , fumigasyon yada dezenfeksiyon adında hizmetler vermektedir. Sektörde çok eski olan firmamız deneyimi ak yüzü ve bilir kişi ekibi ile yapmış olduğu tüm işlerde yüzde yüz kesin çözüm odaklı çalışmaktadır.Ekibimiz ilaçlama konusunda almış oldukları kaliteli eğitimler sayesinde kendi beşeri sermayelerini yükselttiği gibi firma profilimizi de en güzel şekilde yükseltmektedir.Almış oldukları eğitim ile en profesyonel ve son sistem tüm makinaları en iyi şekilde kullanan iş arkadaşlarımız bu sayede ilaçlama işlerini hem itina ile hemde en hızlı şekilde yapmaktadır.

Tüm sektörlerde ilaçlama hizmeti veren Fama ilaçlama Fumigasyon ihracat firmalarının da gözdesi halinde olan bir firmadır.Bazı ilaçlama ve fumigasyon hizmeti verdiğimiz alanlar başlıca şu şekildedir. FUMİGASYON da , gemi fumigasyonu , konteynır fumigasyonu, örtüaltı fumigasyonu, tarihi eser fumigasyonu ve bina fumigasyonu. İLAÇLAMA da Gemi ilaçlama okul ilaçlama , market ilaçlama, ev ilaçlama, fırın ilaçlama , lokanta ilaçlama , dershane ilaçlama gibi aklına gelebilecek tüm kurumlarda böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmeti ile birlikte etkili Dezenfeksiyon hizmeti de vermektedir.

İlaçlama konusunda Sağlık Bakanlığından onaylı tüm belgelerimizle (sitemizde belgelerimizi görebilirsiniz) size en iyi ve güvenilir böcek ilaçlama hizmeti sunan Fama İlaçlama Fumigasyon şirketi sektörde belgesiz iş yapan ve garantisiz iş yapan firmaların aksine tüm işlerinde kesin çözüm ve garanti sunmaktadır.

ÖNCEKİ SAYFA